Views Filter Last Delta (1.3.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: True
my: အမှန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: =
my: ညီမျှခြင်း =
