Views Filter Last Delta (1.3.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: True
tr: Doğru

en: Views
tr: Görünümler

en: grouped
tr: gruplanmış
