VG Wort Integration (2.0.0-beta10) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Reset password
el: Αρχικοποίηση κωδικού πρόσβασης

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Card number
el: Αριθμός κάρτας

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
