VG Wort Integration (2.0.0-beta10) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: value
gu: મૂલ્ય

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
