VG Wort Integration (2.0.0-beta10) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: value
ku: نرخ

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Reset password
ku: وشەی نهێنی نوێ بکەرەوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
