VG Wort Integration (2.0.0-beta10) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Reset password
th: ตั้งรหัสผ่านใหม่

en: Person
th: บุคคล

en: Firstname
th: ชื่อ

en: Card number
th: หมายเลขบัตร

en: View mode
th: โหมดของวิว
