VG Wort Integration (2.0.0-beta11) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: value
fil: halaga

en: Content
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Reset password
fil: I-reset ang hudyat
