VG Wort Integration (2.0.0-beta12) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Maximum length
ast: Llargor máximu
