VG Wort Integration (2.0.0-beta12) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: value
bs: vrijednost

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Field name
bs: Ime polja

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Default value
bs: Defaultne postavke
