VG Wort Integration (2.0.0-beta12) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Reset password
cy: Ailosod cyfrinair

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
