VG Wort Integration (2.0.0-beta12) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Reset password
dz: ཆོག་ཡིག་སླར་སྒྲིག་འབད་
