VG Wort Integration (2.0.0-beta12) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Surname
ga: Sloinne

en: Card number
ga: Uimhir an Chárta
