VG Wort Integration (2.0.0-beta12) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: value
ml: മൂല്യം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം
