VG Wort Integration (2.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
