VG Wort Integration (2.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: value
fi: arvo

en: Content
fi: Sisältö

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Card number
fi: Kortin numero

en: Test mode
fi: Testi-tila

en: Entity field
fi: Entiteetin kenttä

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
