VG Wort Integration (2.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: value
ur: قیمت

en: Content
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
