VG Wort Integration (2.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
