VG Wort Integration (2.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: value
fa: مقدار

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Reset password
fa: بازنشانی گذرواژه

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Card number
fa: شماره‌ی کارت اعتباری

en: Test mode
fa: حالت آزمایش

en: View mode
fa: نحوه نمایش
