VG Wort Integration (2.0.0-beta5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: value
id: nilai

en: Content
id: Konten

en: Username
id: Nama pengguna

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Maximum length
id: Panjang maksimum

en: Reset password
id: Reset kata sandi

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Entity types
id: Jenis entitas
