VG Wort Integration (2.0.0-beta5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Reset password
nn: Tilbakestill passord
