VG Wort Integration (2.0.0-beta5) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: value
ru: значение

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: Field name
ru: Имя поля

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: Author(s)
ru: Автор(ы)

en: Reset password
ru: Сброс пароля

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Surname
ru: Фамилия

en: Person
ru: Личность

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Firstname
ru: Имя

en: Card number
ru: Номер карты

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Entity types
ru: Типы сущностей
