VG Wort Integration (2.0.0-beta6) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Reset password
bo: གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Entity field
bo: དངོས་གཞིའི་གནས་ཁོངས
