VG Wort Integration (2.0.0-beta6) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: value
km: តម្លៃ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Reset password
km: កំណត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឡើងវិញ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
