VG Wort Integration (2.0.0-beta6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
