VG Wort Integration (2.0.0-beta6) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Firstname
se: Ovdanamma
