VG Wort Integration (2.0.0-beta7) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: value
af: waarde

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Reset password
af: Herstel wagwoord
