VG Wort Integration (2.0.0-beta7) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Field name
az: Sahə adı

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Reset password
az: Şifrəni sıfırlamaq

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Entity type
az: Varlıq növü
