VG Wort Integration (2.0.0-beta7) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: value
is: gildi

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Reset password
is: Endursetja lykilorð

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Card number
is: Kortanúmer
