VG Wort Integration (2.0.0-beta7) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: value
mn: утга

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Field name
mn: Талбарын нэр
