VG Wort Integration (2.0.0-beta7) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: value
nl: waarde

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Account details
nl: Accountgegevens

en: Reset password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Surname
nl: Achternaam

en: Person
nl: Persoon

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Firstname
nl: Voornaam

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: Test mode
nl: Testmodus

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Agency
nl: Overheidsinstelling

en: Entity types
nl: Entiteitstypen
