VG Wort Integration (2.0.0-beta7) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: value
ro: valoare

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: Reset password
ro: Resetare parolă

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Firstname
ro: Prenume

en: Card number
ro: Număr card

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Entity types
ro: Tipuri de entități
