VG Wort Integration (2.0.0-beta7) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Reset password
sq: Rivendos fjalëkalimin
