VG Wort Integration (2.0.0-beta7) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: value
tr: değer

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Field name
tr: Alan adı

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: Reset password
tr: Şifre sıfırla

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Card number
tr: Kart numarası

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Entity field
tr: Nesne (entity) alanı

en: Entity types
tr: Varlık tipleri
