VG Wort Integration (2.0.0-beta8) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Reset password
jv: Séting ulang sandhi

en: Default value
jv: Biji gawan
