VG Wort Integration (2.0.0-beta9) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Reset password
eo: Restarigi pasvorton

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
