VG Wort Integration (2.0.0-beta9) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: value
fr: valeur

en: Content
fr: Contenu

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Maximum length
fr: Taille maximale

en: Author(s)
fr: Auteur(s)

en: Reset password
fr: Réinitialiser le mot de passe

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Surname
fr: Nom de famille

en: Person
fr: Personne

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Firstname
fr: Prénom

en: Card number
fr: Numéro de carte

en: Test mode
fr: Mode test

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Entity field
fr: Champs entité

en: Entity types
fr: Types d'entités
