VG Wort Integration (2.0.0-beta9) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: value
gl: valor

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Reset password
gl: Restablecer o contrasinal

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Surname
gl: Apelidos

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Card number
gl: Número de tarxeta

en: View mode
gl: Modo de vista
