VG Wort Integration (2.0.0-beta9) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: value
hr: vrijednost

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Reset password
hr: Poništi lozinku

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
