VG Wort Integration (2.0.0-beta9) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: value
sv: värde

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Reset password
sv: Återställ lösenord

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Firstname
sv: Förnamn

en: Card number
sv: Kortnummer

en: Test mode
sv: Testläge

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Entity types
sv: Entitetstyp
