VG Wort Integration (2.0.0-beta9) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: value
ug: قىممىتى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Reset password
ug: ئى م نى قايتا بېكىتىش
