VG Wort Integration (2.0.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: value
et: väärtus

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Reset password
et: Küsi uus parool

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Card number
et: Kaardi number

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Entity types
et: Olemi tüübid
