VG Wort Integration (2.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: value
lv: vērtība

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Reset password
lv: Atjaunot paroli

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: View mode
lv: Skata režīms
