VG Wort Integration (2.0.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: value
pl: wartość

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Reset password
pl: Nowe hasło

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Person
pl: Osoba

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Card number
pl: Numer karty

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Entity field
pl: Pole encji

en: Entity types
pl: Typy encji
