VG Wort Integration (2.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی
