VG Wort Integration (2.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: value
sk: hodnota

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Reset password
sk: Znovunastavenie hesla

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Entity types
sk: Typy entít
