VG Wort Integration (2.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: value
sl: vrednost

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Field name
sl: Ime polja

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Reset password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
