VG Wort Integration (2.1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: value
hu: érték

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Field name
hu: Mező neve

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Account details
hu: Számla információk

en: Reset password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Surname
hu: Vezetéknév

en: Person
hu: Személy

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Firstname
hu: Keresztnév

en: Card number
hu: Kartyaszám

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Entity field
hu: Entitás mező

en: Entity types
hu: Entitástípusok
