VG Wort Integration (2.1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: value
ne: मान

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
