VG Wort Integration (2.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Reset password
bn: পাসওয়ার্ড রিসেট করুন
