VG Wort Integration (2.1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: value
ja: 値

en: Content
ja: コンテンツ

en: Username
ja: ユーザー名

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: Field name
ja: フィールド名

en: Maximum length
ja: 最大長

en: Reset password
ja: パスワードのリセット

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Card number
ja: カード番号

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Entity types
ja: エンティティタイプ
